На прийомі у дерматолога. У яких випадках потрібна консультація дерматолога

Консультація дерматолога: коли вона необхідна?

Як розповів нам фахівець медичного центру «ВЕРБА МЕДІКАЛ» дерматолог Суми, наша шкіра – не просто оболонка, що відокремлює людину від навколишнього світу. Насправді, це дивовижний орган. Шкірний покрив – це своєрідний бар'єр, що у режимі «онлайн» захищає інші органи тіла від негативних впливів довкілля. Шкірний покрив бере участь у терморегуляції організму, щоб ми знову ж таки в режимі онлайн відчували себе комфортно за різних погодних умов. І ще виконує безліч інших функцій.


На прийомі у дерматолога

Цілком природно, що при такому навантаженні шкіра справляється з нею не завжди, і ціна перевантажень - різні шкірні захворювання. Серед основних причин, здатних викликати подібні захворювання, називають:

  • спадкова схильність;
  • різні інфекції та віруси, патогенна мікрофлора;
  • гормональні зміни; хвороби інших органів тіла.

Іноді шкіра – своєрідний «лист запису»: так, наприклад, «блідий вигляд» її може вказувати на можливі проблеми із серцево-судинною системою та необхідність побувати на прийомі у кардіолога. А жовтуватий відтінок може обернутися записом у медкарті про неполадки з печінкою.

Лікар-дерматолог – це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Також до компетенції лікаря-дерматолога входить лікування захворювань нігтів та волосся.

Найчастіші симптоми, при яких слід звернутися до медичного центру «ВЕРБА МЕДІКАЛ» та отримати консультацію дерматолога:

  • свербіж, лущення та набрякання шкірного покриву;
  • «висипання» на шкірі, поява запалених та «мокнучих» ділянок;
  • збільшення бородавок та родимих плям, підозра на виникнення новоутворень.

В останньому випадку візит до клініки «ВЕРБА МЕДІКАЛ» та запис на прийом дерматолога необхідні якнайшвидше. Своєчасне звернення до лікарів та рання діагностика – як правило, запорука успішного лікування.

Окремо варто сказати про всю відому проблему «юнацьких прищів». Зрозуміло бажання молодих людей за будь-яку ціну повернути собі привабливий зовнішній вигляд із використанням усіляких «народних засобів», повернути «онлайн», негайно, тут і зараз. Але акне – захворювання, що вимагає участі лікарів, і, знову ж таки, в даному випадку потрібна консультація дерматолога в клініці.

Прийом дерматолога: як він проходить і як правильно підготуватися

Отже, хороша клініка обрано, запис на консультацію дерматолога зроблено – тепер до неї потрібно підготуватися. Так, не дивуйтеся: візит до будь-якого лікаря вимагає підготовки, і лікарі-шкірники тут не виняток.

Зберіть аналізи протягом останніх півроку, здані для лікарів інших спеціалізацій. Випишіть застосовувані вами препарати. Не використовуйте мазі та креми, не їжте жирної їжі безпосередньо перед прийомом дерматолога.

Консультація дерматолога у добрій клініці «ВЕРБА МЕДІКАЛ» – це насамперед довірча бесіда лікаря з пацієнтом. Лікарю необхідно в режимі «онлайн» з'ясувати всі симптоми та скарги пацієнта, дізнатися про умови його життя та роботи, про хронічні та спадкові захворювання, про шкідливі звички (так, поганий стан шкіри – та сама ціна, яку часто доводиться платити любителям тютюну).

Після розмови лікар проведе огляд шкірного покриву тіла, оцінить стан нігтів, волосся, сальних залоз. Швидше за все, буде призначено аналізи та методи діагностики. Також можливий запис пацієнта до лікарів інших спеціальностей для додаткової консультації. І ось тоді можна бути впевненим, що причина шкірного захворювання встановлена правильно, а значить, і комплексне лікування його проходитиме успішно.

Прийом дерматолога: вибираємо клініку

При виборі клініки для запису приймання, очевидно, необхідно орієнтуватися не лише рівень цін. Не завжди «пограничні» ціни гарантують такий самий рівень лікування та ставлення до відвідувачів. Оцініть загальний рівень медустанови, з'ясуйте кваліфікацію та стаж роботи не лише безпосередньо лікаря-дерматолога, а й інших лікарів. Клініка повинна мати сучасні засоби діагностики. І неодмінно ознайомтеся з відгуками інших відвідувачів, причому не тільки на сторінці самої клініки, а й на незалежних онлайн-ресурсах.

У нашому медичному центрі «ВЕРБА МЕДІКАЛ» досвідчені лікарі будь-якої миті готові прийти до вас на допомогу. Зрозуміло, прийом дерматолога – не єдина послуга медцентру. Тут є все, що допоможе відновити здоров'я пацієнта та зберегти його надалі. Від первинного прийому терапевта і до проведення найскладніших аналізів та лікування багатьох захворювань.


Отримати всю необхідну інформацію, ознайомитись із цінами на обслуговування, зробити запис на прийом можна за телефоном +38 050 407 77 87.

Новости
  • L DEV
  • 0

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив