Як проводиться атестація лікарів в Україні?

В Україні атестація лікарів проводиться з метою визначення рівня кваліфікації медичного працівника та його здатності надавати високоякісну медичну допомогу. Атестація проводиться за різними напрямками: загальна медична практика, педіатрія, акушерство та гінекологія, хірургія, онкологія та інші.


Як проводиться атестація лікарів в Україні?


Атестація проводиться кожні 5 років згідно зі стандартами, затвердженими Міністерством охорони здоров'я України. У процесі атестації лікарі проходять теоретичне та практичне тестування, а також оцінюються за допомогою 360-градусного оцінювання, яке включає оцінку від колег, пацієнтів та інших стейкхолдерів.

Результати атестації мають значення для отримання медичної ліцензії, працевлаштування в медичних закладах та підвищення кваліфікації.

Чи потрібні бали БПР для атестації лікаря в Україні?

Так, для атестації лікаря в Україні потрібні бали БПР (безперервний професійний розвиток). Бали БПР - це система оцінки, яка використовується для визначення рівня кваліфікації лікарів, які підлягають атестації.

Згідно зі стандартами, затвердженими Міністерством охорони здоров'я України, лікар повинен набрати певну кількість балів БПР за період з попередньої атестації до поточної атестації. Кількість балів визначається в залежності від категорії лікаря та його спеціальності.

Бали БПР отримують за такі критерії, як науково-дослідна робота, участь у конференціях та семінарах, підвищення кваліфікації, а також за результати практичної роботи та діагностики.

Таким чином, бали БПР є важливим критерієм для атестації лікаря в Україні, а їх набуття допомагає лікарю підтвердити свою кваліфікацію та підвищити рівень професійної майстерності.

Отримати бали БПР лікарі та молодші медичні працівники можуть на спеціальних освітніх платформах, більш детально за посиланням.

Що потрібно для успішного проходження атестації лікаря в Україні?

Для успішного проходження атестації лікаря в Україні необхідно виконати наступні вимоги:

  • Медична освіта лікаря повинна відповідати вимогам стандартів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України.
  • Лікар повинен знати законодавство в галузі охорони здоров'я, а також права та обов'язки лікарів.
  • Він чи вона повинні мати достатній досвід роботи та навички у проведенні медичних процедур та діагностики.
  • Лікар повинен займатися самоосвітою та підтримувати свої знання на високому рівні.
  • Лікар повинен знати державну мову та мову, якою він працює з пацієнтами.
  • Лікар повинен успішно пройти теоретичне та практичне тестування згідно зі стандартами, затвердженими Міністерством охорони здоров'я України.

У разі успішного проходження атестації лікар отримує сертифікат, який підтверджує його кваліфікацію та дозволяє працювати в медичних закладах.

Новости
  • Сергій Олександрович Ковальчук
  • 0

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Мы используем файлы cookie!
Это позволяет нам анализировать взаимодействие посетителей с сайтом и делать его лучше. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с использованием файлов cookie.
Я согласен
Я не согласен
Подробнее...