Зв'язок між сірчаною пробкою та тинітусом

Накопичення вушної сірки у вушному каналі може спричинити різні проблеми, включно з шумом у вухах. Є багато причин появи тинітусу, що істотно ускладнює можливість визначити, чому саме цей пацієнт відчуває саме такий вид шуму у вухах.


Зв'язок між сірчаною пробкою та тинітусом


У деяких причиною шуму у вухах є втрата слуху, спричинена акустичними навантаженнями. В інших може бути супутнє захворювання або вони приймають ліки, які викликають цю проблему. Проте, є ще одна причина шуму у вухах, яку часто не беруть до уваги. Якщо ви тільки недавно почали його відчувати, ваша проблема може лежати у вушному каналі.

Тинітус і сірчана пробка

Вушна сірка — це речовина, яка виробляється залозами у вусі. Вона захищає внутрішню частину вуха, вловлює сміття, і природним чином виводить назовні. Хоча у більшості людей немає проблем із вушною сіркою, деякі відчувають труднощі.


Накопичення сірки у вусі може бути викликано низкою причин. Ватні тампони, що використовуються для чищення, можуть заштовхувати її в глиб вушного каналу, створюючи закупорку.


У багатьох випадках формування пробки з вушної сірки супроводжуються шумом у вухах, що може спричинити подразнення і втрату фокусу.


Втрата слуху, біль у вухах, закладеність і запаморочення є загальними ознаками наявності пробки. Також можуть спостерігатися запах і виділення.


Щоб вирішити цю проблему у Львові, вам потрібно відвідати отоларинголога — доктора Пучкову, яка проводить видалення сірчаної пробки Львів та області.


Будь-які методи видалення вушної сірки не призначені для самостійного використання вдома, і їх не повинен робити ніхто, крім професіоналів. Краплі, що пом’якшують пробку, можна використовувати для полегшення болю і тиску, але проблему слід вирішити у фахівця якомога швидше.

Лікування, видалення сірчаних пробок

Існує низка методів, що використовуються для видалення сірчаних пробок. Усе це може бути небезпечно, якщо робити це самостійно, тому має виконуватися тільки лікарем.


Перший — це мікровідсмоктувач, який є найбільш поширеним методом. Мікровідсмоктувач використовується для збільшення внутрішньої частини вушного каналу, а вушна сірка видаляється за допомогою невеликого всмоктувального пристрою. Цей метод використовується більшістю фахівців, і багато хто стверджує, що це найбезпечніший спосіб впоратися з наслідками.


Інший метод — іригація, існують суперечки навколо цієї практики. Цей метод передбачає використання невеликого водозабору. Цей метод ніколи не слід застосовувати за наявності перфорації барабанної перетинки або її відсутності, також ті, хто має діабет і ослаблену імунну систему, також повинні уникати цієї практики.

Небезпека використання неправильної методики видалення сірчаної пробки

Ви можете знайти іригаційні комплекти в Інтернеті, але їх не слід використовувати. Багато домашніх процедур, як-от свічки і водовідбірник, можуть серйозно пошкодити барабанну перетинку і внутрішнє вухо. Ви ніколи не повинні намагатися видалити пробку самостійно.


Занадто сильне натискання ватним тампоном може штовхнути вушну сірку глибше, пошкодити барабанну перетинку і викликати серйозний шум у вухах і втрату слуху.

Основні симптоми наявності сірчаної пробки:

  • Закладеність вуха — відчуття, ніби вухо «закрите»
  • Зниження слуху — особливо після купання або душу
  • Шум у вусі — відчуття гулу, дзвону або шереху
  • Відчуття тиску у вусі — дискомфорт або розпирання
  • Автофонія — звук власного голосу здається глухим або спотвореним
  • Біль у вусі — можливий за тривалої наявності пробки
  • Запаморочення — у рідкісних випадках через тиск на барабанну перетинку
  • Кашель — рефлекторна реакція через подразнення нервових закінчень

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив