Психологічні книги-антидепресанти

Книги-антидепресанти — це точно про доробок Міка Вікінга. Усі його книжки — суцільна естетична насолода в кишеньковому форматі. І «Маленька книга люке» не виняток. Тут зібрані поради від щасливих людей з різних куточків планети, що допоможуть розкрити цей благий стан і в собі. А споглядання прекрасних фотографій ще більше зарядить позитивною енергетикою. 


Маленька книга люке. Секрети найщасливіших людей світу


Книги з психології людини https://book-ye.com.ua/catalog/psykholohiya/ давно вийшли за рамки наукових трактатів. Учергове розриває шаблони Ніка Набокова та її «Годі бути вівцею». Авторка прагне нагадати, що життя в нас одне і не варто витрачати його на спроби комусь догодити та терпляче вичікування, що от-от усі довкола зміняться. І на її пропозицію почати любити себе та бачити прекрасне важко не пристати, бо Ніка пише переконливо та з гумором. 

Позитивна психологія, книги з якої є досить доречними в часи, коли погані новини явно переважають над хорошими, стане розрадою та стимулом до подальших звершень. «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі стане чарівною паличкою, яка направить на шлях до змін. Саме у «Кафе...» є час зупинитися та прислухатися до себе, вдихнути на повні груди та зрозуміти, чого ж не вистачає для гармонії насправді. 

Книги з психології, що розвівають сум та дарують рецепт задоволення — це про книжку Кена Моґі «Маленька книжка ікіґай». Разом із традиційною японською системою життєвого балансу кожен може навчитися бачити світле і приємне в усьому — від робочих до повсякденних аспектів. Швидше зазирніть до цього джерела азійської мудрості, аби спіймати свій дзен. 

У топ книг із психології впевнено ввірвалася Тара Шустер з доробком «Купи собі той довбаний букет та інші способи зібратися докупи». Авторка бере за руку й упевнено супроводжує на шляху до прийняття себе, допомагає боротися з внутрішнім критиком, розбивати деструктивні установки, що заважають легко крокувати по життю. З цією книгою ви розквітнете та відкриєте небачені грані власної особистості.

Чи могли ви уявити, що радість — то ціла наука? Інґрід Фетелль Лі понад десять років працює над вивченням естетики цього почуття і ділиться своїми надбаннями у книжці «Радість. Магія простих речей». Виявляється, радістю можна керувати. Не дарма ж зображення милих тварин та використання яскравих теплих кольорів у інтер'єрі позитивно впливає на всіх. А з допомогою яких ще дрібниць можливо покращити звичне життя? Вашому здивуванню не буде меж. 

Спотикаючись об щастя. Позитивна психологіяКоли книга про науку щастя стає «Найкращою книгою року» це таки щось значить. Бо тема задоволення від здійснення бажань завжди на часі і не дивно, коли люди не відчувають себе щасливими саме через нереалізовані амбіції. У книзі «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Ґілберт розплющує очі на правду про те, що мрії та планування насправді вбивають увесь запал та ведуть до розчарування, адже все життя витрачається на думки про майбутнє. А як саме перемкнутися та почати кайфувати від сьогоднішнього дня автор також навчає в цьому виданні. 

Якщо кожен день на нас все одно чатують нові проблеми, то чи варто так ними перейматися? Саме це питання пропонують розглянути Раян Голідей та Стівен Генсільман у книжці «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем». Існує навіть іронічний вираз «First world problems», що описує надумані дрібні негаразди у випадках, коли немає більш нагальних проблем. Разом з цією книгою ви навчитеся відрізняти справжні трабли та залишатися спокійним у ситуаціях, коли від вас уже нічого не залежить.

Новости
  • Nata Nazarchuk
  • 0

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Мы используем файлы cookie!
Это позволяет нам анализировать взаимодействие посетителей с сайтом и делать его лучше. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с использованием файлов cookie.
Я согласен
Я не согласен
Подробнее...