Загальна хірургія. Вибрані лекції - Дмитрієв Б. І. - Навчальний посібник

Скачати безкоштовно навчальний посібник «Загальна хірургія», Дмитрієв Б. І.Год выпуска: 1999

Автор: Б. І. Дмитрієв

Жанр: Хірургія

Формат: PDF

Качество: Отсканированные страницы

Описание: У навчальному посібнику з загальної хірургії, підготовленому викладачами кафедри загальної хірургії Одеського державного медичного університету, зроблена спроба об'єднати всі теми лекційного курсу, які раніше викладалися в декількох підручниках і посібниках. Це дає змогу студентам та інтернам мати повне уявлення про курс загальної хірургії. Основні положення викладені за темами з урахуванням наукових і практичних досягнень останніх років. Автори прагнули розширити уявлення студентів про історію розвитку хірургії як дисципліни. Значні доповнення внесені в розділи: догляд за хворими, переливання крові, хірургічна інфекція, знеболювання та інші, котрі зазнали змін на основі новітніх наукових і практичних досягнень.
Стисло викладені ті розділи, що вивчатимуться студентами наступними роками навчання.
Сподіваємося, що, користуючись посібником «Загальна хірургія» при підготовці до занять, студенти й інтерни отримають достатню інформацію з загальної хірургії і зможуть надалі застосовувати ії на практиці.
Вважаємо, що нам не вдалось уникнути і недоліків. Тому будь-які критичні зауваження та рекомендації автори із вдячністю приймуть і урахують у наступних виданнях.
Затверджено Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для студентів і викладачів вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

скачати навчальний посібник: «Загальна хірургія»
Хирургия
  • viktor
  • 0

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив